top of page

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Єдиний урок Цивільного захисту

        У 2024 році під час повномасштабної війни День цивільного захисту особливо актуальний, адже від дій російської армії часто страждає мирне населення.
        26.04.2024 під час 1-го онлайн уроку учні 9-Б класу разом із класним керівником на єдиному уроці з Цивільного захисту обговорили наступні теми, а саме:
1.Дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів;
2.Алгоритм дій при отриманні сигналів «Повітряна тривога», «Радіаційна небезпека» та «Хімічна небезпека»;
3. Дотримання правил пожежної у весняно-літній пожежонебезпечний період.
        Учні активно приймали участь в оговоренні теми, ознайомилися з найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та з порядком дій у деяких надзвичайних ситуаціях; узагальнили знання про стихійні лиха, про сигнали цивільної оборони та оповіщення населення у випадку стихійних лих та аварій; розвивали вміння правильно діяти у надзвичайних ситуаціях; виховували навички самодисципліни, організованісті, впевненісті у своїх силах та прагненні допомогти тим, хто цього потребує.

Правила безпечної поведінки в умовах воєнного стану

       Війна змушує нас адаптуватись та змінювати звичну поведінку, питання
безпеки вийшло на зовсім інший рівень. В рамках Єдиного Дня Цивільного
захисту з учнями 7-Б класу було проведено інтерактивний захід «Правила
безпечної поведінки в умовах воєнного стану». Мета заходу: формування у
дітей  свідомого ставлення до життя і здоров’я та розвиток навичок
безпечної поведінки в умовах воєнного стану. Перегляд відео фільму
допоміг повторити алгоритм дій під час повітряної тривоги та правила
поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів. За допомогою
інтернет ресурсів діти складали «тривожну валізу», розпізнавали
вибухонебезпечні предмети та вдосконалювали свої знання про види травм
та способи надання першої медичної допомоги. Життя в сучасних реаліях є
дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його
компонентом, як для дорослих так і для дітей.

Урок Цивільного захисту в 4-Б класі

       26 квітня 2024 року в 4-Б класі було проведено День
Цивільного захисту. Вчителька Дьоміна О.В. протягом
навчального дня ознайомила здобувачів освіти з існуючими
засобами захисту органів дихання, навчила діяти у випадку
виникнення надзвичайних ситуацій, актуалізувала знання
про надзвичайні ситуації, їх класифікацію та наслідки.
Виховувала навички правильної поведінки, вміння уникати
паніки, метушні в екстремальних ситуаціях,
самодисципліни, організованості, впевненості у своїх силах
та прагнення допомогти тим, хто цього потребує.

Збереження життя і здоров’я під час воєнного стану

                                    «Збереження життя і здоров’я під час воєнного стану» -
під такою назвою пройшов урок в 11 класі в рамках заходів з Цивільного захисту населення.
Мета уроку: інформування учнів про цивільний захист як функцію держави, спрямовану на захист населення, території, природного середовища, майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації наслідків та надання допомоги людям; згадування про аварію та наслідки Чорнобильської трагедії - наймасштабнішої техногенної катастрофи; повторення правил безпеки у надзвичайних ситуаціях та правил збереження здоров’я і  життя під час воєнного стану.

Єдиний урок з Цивільного захисту в 3 класі

      Під час проведення Єдиного уроку з Цивільного захисту учні  3 класу поглибили  знання  з теми особистої безпеки. З’ясували причини виникнення надзвичайних ситуацій. Виконуючи інтерактивні вправи,   удосконалили теоретичні знання і практичні навички правильних  дій у випадку виникнення екстремальних  ситуацій. 

Першокласники на уроці Цивільного захисту

Життя - це найвища цінність. Бережи його!

        Першокласники з цікавістю долучились до уроку цивільного .захисту. Діти впевнились ,що в житті виникають  ситуації , які порушують нормальні умови життя людей , тому їх і називають надзвичайними. І коли виникає якась ситуація, то про це сповіщають сирени, гудки, по телебаченню, радіо. Спілкувались про серйозне по -дитячому, розгадували ребуси, грали в гру. Молодші школярі зробили висновок ,що  найцінніший скарб для кожної людини – це життя. Ми повинні берегти , захищати і цінувати себе в будь – яких ситуаціях.

На Чорнобиль журавлі летіли...

На Чорнобиль журавлі летіли,

З вирію вертались навесні.

Як сніжниця, попелище біле

Розвівалось в рідній стороні.

Там згоріли гнізда і гніздечка,

Поржавіла хвоя і трава,

Журавлина крихітна вервечка

Напиналась, наче тятива.

       Виховна година у 5-Б класі була присвячена Чорнобильській АЕС. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики.

На валеологічних хвилинках про імунізацію

       Під час валеологічних  хвилинок учні 3 класу влаштували дослідження цікавої  і дуже корисної науки про здоров’я людини. З’ясували, що Valeo – бути здоровим, logos – вчення. Отже і вирішили розібратися  з різноманітними способами підтримки і збереження неоціненного «скарбу». Один із найголовніших аспектів – імунізація. За допомогою мозгового штурму виділили який буває імунітет та проти  яких захворювань  доступні вакцини.    

       Дійшли висновку,   що роблячи щеплення -  захищаємось від інфекційного захворювання, відмовляючись від вакцинації – ризикуємо  здоров’ям та життям!

Всесвітній тиждень імунізації

       Щороку світ відмічає Всесвітній тиждень імунізації, щоб нагадати, що вакцини є одними з найбільших досягнень сучасної медицини, і вони рятують життя. 
       З цієї нагоди в 9-Б класі пройшов пізнавальний захід, метою якого було підвищити обізнаність учнів про важливість імунізації як методу запобігання виникненню захворювань і захисту життя й здоров`я, підвищення рівня охоплення вакцинацією через досягнення більш глибокого розуміння того, що кожна людина має право та потребує захисту від хвороб, керованих за допомогою вакцин

       На виховній годині в 5-А класі, присвяченій до Всесвітнього тижня імунізації діти розбирали поняття вакцинації, коли і як роблять щеплення, пограли в гру правда чи міф. Пояснювали навіщо потрібно щеплення, наводили приклади, дискутували на цю тему. Але всі дійшли висновку, що вакцинація- це крок до збереження здоровʼя!

Продовжуємо космічний тиждень

        В Селидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 почався "Космічний тиждень" Залучаємо учнів до різник активностей пов'язаних з космічною галуззю! 

        Урок "Мистецтва" у 5-Б класі, який присвячений темі - "Як створюються мультфільми?"  також був космічним. Діти подивились і дізнались хто і як створює мультфільми, а потім самі побували в ролі анаматорів і режисерів і разом з вчителем створили мультфільм про абетку космічних слів.....

       Учні беруть активну участь  в обласному творчому марафоні "Безмежний Всесвіт" до Дня працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародного дня космонавтики.

Космічна подорож

       Під час уроку малювання учні 4-А класу вирушили у космічну подорож,де поглибили знання про наукові досягнення у вивченні космосу та розвивали творчу уяву.

Весна іде - перемогу несе!

Учні активно долучаються до конкурсу ОЦТК "Весна іде Перемогу несе"

Птахи - наші друзі

       Виховна година "Птахи - наші друзі" пройшла для учнів 5-Б класу. Дізнались багато цікавих фактів про птахів та всі разом пройшли вікторину "Всім знайомий горобець" і перевірили свої знання про цього пернатого друга.

Фотополювання до Еко тижня

       Відділ освіти Селидівської міської ради проводить у закладах освіти з 18 по 29 березня 2024 року  ЕкоТиждень під гаслом «Цінуй! Управляй! Відновлюй!» у межах Проєкту розвитку екологічної освіти та культури серед здобувачів освіти Селидівської МТГ «ЕкоІнновації: змінюючи світ». 

       Учні нашої школи активно долучаються до фотополювання – зафіксуй момент початку весни (конкурс на краще фото)

Міжнародний день Землі

       Міжнародний день Землі — це своєрідна масштабна акція, спрямована на привернення уваги всіх людей до існуючих і ймовірним проблемам нашої планети. Більшість з них стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті.

       Вчителі нашої школи виховують в учнів любов до природи, бережливе ставлення до її багатств. Учні розуміють, що свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, щоб передати їх наступним поколінням людей.

        На виховній годині в 9-Б класі учні взяли участь в інтерактивній екологічній вікторині та обговорили правила збереження довкілля задля безпечного життя на Землі.

Млинці готували, Масляну зустрічали

       Оце так смакота! Учні нашої школи активно взяли участь у челенджі "Млинці готували, Масляну зустрічали"

День українського добровольця

       Сьогодні 14 березня 2024 року в Україні відзначають День українського добровольця!
       Україна вдячна кожному і кожній, хто відчув, що час стати воїном. Україна пишається всіма, хто здобуває перемогу для нашої держави. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх героїв, які віддали життя за свободу.

       Учні 5-Б класу по різному ставляться до розуміння слова Доброволець, але всі зійшлися на думці,що обов'язковими рисами такої людини мають бути відданість, мужність та патріотизм!

       З метою формування активної громадської позиції учнів, почуття патріотизму та національної свідомості, формування уявлення учнів про обов'язок, мужність, героїзм та гордість за подвиги українських людей у 10 класі пройшла виховна година "День українського добровольця"

       11 березня учні 7-Б класу зібралися, щоб відзначити День українського добровольця, який відзначається в нашій країні 14 березня. Цей день – це символ патріотизму, відданості Україні та готовності боротися за її незалежність, свято справжніх героїв, які добровільно вступили в ряди захисників нашої країни. Діти прийняли активну участь у формуванні означення «український доброволець», продемонстрували інтерес до героїчного минулого і сьогодення нашої Батьківщини та бажання стати гідними громадянами України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Захисників України, мешканців Селидівської громади.
       День українського добровольця завжди нагадує нам про важливість єдності та патріотизму, це свято, яке є символом боротьби за свободу та незалежність нашої країни.

       В 9-Б класі проведено відеотайми «Чи міг би я бути добровольцем?», «Мужність і честь українських захисників-добровольців», після перегляду яких класний керівник разом з учнями обговорили образ українського добровольця, важливі риси та історію заснування свята

Привітання від учнів зі святом весни

Стежками Кобзаря

Учні Селидівської ЗОШ№1 взяли участь у Обласному марафоні-декламації «Стежками Кобзаря»
Учітесь, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь....

Уроки мистецва " Галерея картин Шевченка"

Творчі роботи учнів "Улюблені рядки творів Т.Г.Шевченка"
 
1.Бичкова Влада                            2. Четвертак Ілона                            3. Марина Віра 

bottom of page