top of page
МІННА БЕЗПЕКА
4 квітня - Міжнародний день мінної безпеки
В умовах воєнного сьогодення питання мінної безпеки набуває особливої гостроти. Не можна ігнорувати загрозу, що ховається в землі, – загрозу, яка може обірвати життя. Саме тому на уроках фізичної культури в 5-7,11 класах було проведено захід, мета якого – навчити школярів розпізнавати мінну небезпеку та правильно діяти у надзвичайних ситуаціях.
На уроці учням розповіли про різні типи мін, їх особливості та потенційну загрозу. Було наголошено на правилах поведінки при виявленні підозрілих предметів, а також надано інформацію про те, куди слід звертатися за допомогою. Учні дізналися, як розпізнавати території, де існує ризик мінного забруднення та як надавати першу допомогу постраждалим від вибухів.
Детальніше https://www.facebook.com/share/p/17ogx3ANgi/
У 6-Б класі також відбувся важливий урок, присвячений мінній безпеці. Адже Україна з 2022 року є найбільш замінованою країною у світі, і діти можуть натрапити на вибухонебезпечні предмети навіть у місцях, де вони проводять свій вільний час. Саме тому знання правил поводження з такими загрозами можуть зберегти їхнє життя.
Учні дізналися, як виглядають міни та нерозірвані боєприпаси, які знаки попереджають про небезпеку та що потрібно робити, якщо вони побачать підозрілий предмет. Також вони переглянули навчальні матеріали, підготовлені Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, UNICEF Україна та EdEra.
Подібні уроки є надзвичайно важливими, адже знання правил мінної безпеки допомагає захистити життя дітей та їхніх рідних.
Детальніше https://www.facebook.com/share/p/15QfiggXNh/
«Смарт ангел» про мінну безпеку

Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.
Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.
Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У новому відео (https://youtu.be/698AISIpi0Y) від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя.

Правила мінної безпеки для дітей, які повертаються у звільнені міста
Міни сценарій моушн
Онлайн курс з «Мінної небезпеки»
Міністерство освіти і науки України інформаціє, що громадською організацією «Асоціація Саперів України» за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Chidren International in Ukraine адаптовано навчальний онлайн курс з «Мінної небезпеки» для учнів різної вікової категорії. Онлайн курси є безкоштовними і знаходяться на платформі громадської організації «Асоціація саперів України» за покликанням https://www.uda.org.ua/,
а саме:
«Мінна небезпека для дітей» 6-11 років за покликанням
https://uda-training.org.ua/categories/eore-children-6-11/
«Мінна небезпека для дітей» 12-18 років за покликанням
https://uda-training.org.ua/categories/eore-children-12-18/
bottom of page